İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
İngilizce Web Sitesi Tercümesi-Web Sitesi Çevirisi

yeminli_tercuman Şirketlerin işlerini büyütmeri ile, yurtdışı ile bağlantı kurup işlerini geniş bir yelpazeye yaymaları kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmektedir. İşinizi doğru bir tercüme, hatasız bir çeviri ile en iyi şekilde anlatmak çok önemlidir. Sadece büyüyen şirketler değil, büyümeyi hedef alan şirketler ve işletmeler de artık ürünlerini dünyaya sunabilmek ve işlerini geniş bir yelpazeye yaymak için web sitelerinin içeriklerine mutlaka dil desteği eklemektedirler.

İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilizce Web Sitesi Çevirisi, & web sitesi İngilizce dil desteği konusunda çözüm ortağınız yanınızda! Teknik konuda da üst düzey bilgi birikimim ve tecrübem ile İngilizce-Türkçe ya da Türkçe - İngilizce web sitesi tercümesi için güvenilir çözüm ortağınız olarak doğru yerdesiniz.

Örnek Web Sitesi Tercümem:
1) DSV uluslararası Kara,Hava Deniz lojistik A.Ş'nin resmi İngilizce web sitesi çevirisi.
DSV uluslararası Kara,Hava Deniz lojistik A.Ş İngilizce web sitesi tercümesi.
Global site: www.dsv.com - Türkiye: www.tr.dsv.com

2) Şuan görüntülemekte olduğunuz www.yeminlicevirmen.net web sitesinin de içeriği benim tarafımdan tercüme edilmiştir.
Lütfen inceleyin; web site translation

3) Türkiye seyahat rehberi amacıyla hazırlanmış olan travelrouteturkey.com site içeriklerinin İngilizce tercümeleri.
www.travelrouteturkey.com

*ingilizce web sitesi çeviri örneklerim elbette bir bunlardan ibaret değildir. Bunlar size çeviri(tercüme) kalitem hakkında fikir verecektir.

yeminlicevirmen.netBu web sitesinin tasarım ve yazılım kodlamaları benim tarafımdan yapılmıştır. Profesyonel bir şekilde Web tasarım ve yazılım hizmetleri sunarak çözüm ortağınız olmaya hazırım.

Çevirisini yaptıracağınız web sitesi içeriklerini ve bağlantı adresini (link) İLETİŞİM FORMU aracılığı ile excel veya word formatında bana ulaştırın. Dokümanlar bana ulaştığında size fiyatlandırma verip, onayınızı aldıktan sonra çeviriye başlayacağım.


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.