İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
İngilizce Ticari Tercüme-İngilizce Finansal Çeviriler

Chart Yurt dışı işe ilişkileri bulunan büyük şirketler veya büyümekte olan şirketler, profesyonel çeviri hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Ticari ilişkilerde iletişim dilinin kesin ve tam anlaşılır olması gerekmektedir. Diğer çeviri alanlarında olduğu gibi ticari çevilerde de hataya yer yoktur. En küçük bir anlam kaymasında dahi şirketler binlerce hatta milyonlarca TL-$-€ zarar girme riskleri bulunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ticari tercümelerinizde de İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel Yeminli Çevirmen olarak çözüm ortağınız olmaya hazırım.

Ticari tercüme hizmeti verdiğim konular

* Şirket Ana Sözleşme Tercümesi
* IK Raporu Tercümesi
* Genel Kurul Kararı Tercümesi
* Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi
* Faaliyet Belgesi Tercümesi
* Vergi Levhası Tercümesi
* Yönetim Kurulu Kararı Tercümesi
* Toplantı Notları Tercümesi
* Dilekçe Tercümesi
* İş Yazışmaları Tercümesi
* Gümrük Beyannamesi Tercümesi
* İş Sözleşmesi Tercümesi
* Gizlilik Sözleşmesi Tercümesi
* Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi
* İmza Sirküleri Çevirisi Tercümesi
* Etik Kurallar Tercümesi
* Kuruluş Mukavelesi Tercümesi
* İşletme Belgesi Tercümesi
* Kapanış Belgesi Tercümesi
* Fiyat İndeksi Tercümesi
* Şirket Sunum Tercümesi
* Çalışma Esasları Tercümesi
* İhale Belgeleri Tercümesi
* Hukuki sözleşme Çevirisi
* Gümrük raporları Tercümesi
* Kontrat Tercümesi
* Mali Tablo Tercümesi
* Gelir-Gider Tablosu Tercümesi
* Bilanço Tercümesi
* Resmi Rapor Tercümesi
* Her çeşit ticari belge ve sözleşme Tercümesi

Ticari tercüme ücreti nasıl belirlenir?

Ticari çeviri fiyatları çevirisi yapılacak belgenin içeriğine göre değişir. Ticari tercüme fiyatını öğrenmek için, çevirisi yapılacak belgenizin tamamını veya bir kısmını bana ulaştırırsanız, size detaylı fiyat teklifimizi sunabilirim.
İLETİŞİM


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.