İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
Teknik Çeviri Hizmetleri- Profesyonel Teknik Tercüme

Chart Teknik belge nedir?
Teknik belge, konusunda eğitim görmüş ve bu konuda uzman kişiler tarafından makine, metalürji elektrik, elektronik, otomotiv, otomasyon, inşaat, tarım, denizcilik, bankacılık, işletme, iktisat hukuk, edebi, kimya, tıp, medikal, lojistik ve buna benzer konularda hazırlanmış teknik içerikli dokümanlardır.

Teknik tercüme hizmeti verdiğim konular:
Teknik kullanım kılavuzları Tercümesi
* Elektronik cihazların kurulum Tercümesi
* Bilgisayar sistemleri teknik dokümanları Tercümesi
* Web Site Tercümesi
* Kalite Belgeleri Tercümesi
* İmalat Raporları Tercümesi
* Bakım Onarım Kitapçık ve Kılavuzları Tercümesi
* Teknik Servis Dokümanları Tercümesi
* Montaj Kılavuzu Tercümesi
* Teknik Makale Tercümesi
* Her Türlü Teknik Kılavuz Tercümesi

Teknik Tercüme fiyatı nasıl belirlenir?
Teknik tercüme ücreti, çevirisi yapılacak belgenin içeriğine göre değişir. Teknik tercüme fiyatını öğrenmek için, çevirisi yapılacak belgenizin tamamını veya bir kısmını bana ulaştırırsanız, size detaylı fiyat teklifimizi sunabilirim.
İLETİŞİM


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.