İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
İngilizce Pasaport Tercümesi - Pasaport Çevirisi
İngilizce Vize Tercümesi - Vize Çevirisi

Chart
Pasaport Tercümesi & Pasaport Çevirisi Nedir?

Pasaportlarınızın ve/veya ilgili evraklarınızın seyahat edeceğiniz ülke diline tercümesi istenebilir. İşte bu durumda, pasaportun ve/veya ilgili evrakların tercüme edilmesi işidir.

Uzman ve tecrübeli bilirkişi Yeminli Tercüman-Yeminli Çevirmen

10 yıldır her konuda sunduğum çeviri & tercüme hizmetlerinden birisi de Pasaport Çevirisidir. İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel Yeminli Tercüman olarak, yurt dışı çıkışları için gerekli olan Pasaport Tercümelerinizde de çözüm ortağınız olmak için hazırım.

Pasaport Çevirileriniz yapıldıktan sonra, noter onay süreci de tarafımca titizlikle yapılmaktadır.

Çevirisi yapılacak pasaportunuzu ben direkt olarak yerinizden alıyor ve yine çevirisi yapıldıktan sonra teslimatını yapıyorum.

İngilizce Vize İşlemleri Çevirisi

Vize başvurunuz sırasında İngiltere elçilik veya konsolosluğunun talep edebileceği resmi ve/veya kişisel vize işlemleri belge tercümelerinizi de yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzmanlık ile hatasız bir şekilde yapıyorum.

Pasaport tercüme ücreti & Vize evrak Tercümesi fiyatları hakkında size özel teklifimi almak için lütfen İLETİŞİM FORMU aracılığı ile temasa geçiniz.


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.