İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
İngilizce Makale Tercümeleri-İngilizce Makale Çevirileri

Chart ChartMakale Tercümesi, akademik alanlarda yapılan araştırma, tez veya makalelerin tercüme edilmesidir. Başka bir ifade ile; Akademik çalışmalar yapan üniversite öğretim elemanlarının yada araştırma görevlilerinin, çalışmalarını uluslararası makalelerde yayınlatmak istemeleri durumunda bu makalelerini ilgili dile çevirme hizmetidir. Aslında aklınıza gelebilecek her konuda makale yazılabilir; akademik makaleler, teknik makaleler, sosyal bilimler makaleleri, bilimsel makaleler, kişisel makaleler vs.

Makale tercümeleri, sıradan bir tercüme işi değildir, çünkü kullanılan terimler, uzman olmayan veya çeviride deneyimsiz kişileri zorlayacaktır ve kaliteli bir çeviri yapamamasına sebep olacaktır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile başarılı şekilde makele çevirilerini yaparak, bu konuda da çözüm ortağınız olmaya hazırım.

Makale Tercümesi hizmeti verdiğim konular:
* Akademik Makale Tercümesi
* Teknik Bilimler Makale Tercümesi
* Sosyal Bilimler Makale Tercümesi
* Fen Bilimleri Makale Tercümesi
* Güzel sanatlar Makale Tercümesi
* Kişisel Makale Tercümesi

Makale Tercüme fiyatı nasıl belirlenir?
Makale Tercümesi fiyatı çevirisi yapılacak belgenin içeriğine göre değişir. Makale Tercüme fiyatını öğrenmek için, çevirisi yapılacak belgenizin tamamını veya bir kısmını bana ulaştırırsanız, size detaylı fiyat teklifimizi sunabilirim.
İLETİŞİM


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.