İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
Broşür Tercümesi, Katalog Çevirisi,Broşür Çevirisi,Katalog Tercümesi

language Kuruluş olarak Kendinizi ve ürünlerinizi yurtiçinde ve yurtdışında tanıtmanın en önemli yolu müşterilerinize, distribütörlerinize, bayilerinize ve satıcılarınıza satışını yaptığınız ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtılmasından geçmektedir. Kendinizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmanın yollarından biri de kataloglardaki ürün bilgilerinin hedef dile en etkin ve doğru biçimde tercüme edilmesinden geçmektedir. İşinin ehli, profesyonel ve deneyimli olmayan bir çevirmen tarafından yapılan hatalı katalog çevirisinde hedeflenenlere ulaşılamamakta ve ürünlerin tanıtımları yapılamaktadır. Diğer tüm alanlarda olduğu gibi katalog tercümesinde de profesyonel ve deneyimli bir tercüman olarak çözüm ortağınız olmaya hazırım.

* Ticari katalog tercümesi
* Medikal Katalog Tercümesi
* Teknik katalog tercümesi
* Ürün Katalog Tercümesi
* Ürün Broşürü Tercümesi
* Firma / Mağaza Katalogları Tercümesi
* Eğitim / Seminer Kitapçıkları Tercümesi
* Ürün Broşürü Tercümesi
* Tanıtım Broşürü Tercümesi
* El ilan Broşürleri Tercümesi
* Fuar Broşürü Tercümesi
* Hastane Broşürleri Tercümesi
* Üniversite/ Okul Broşürleri Tercümesi
* Kullanım Kılavuzları Tercümesi
* Elektronik Ürün Kılavuzları Tercümesi
* Servis Kılavuzları Tercümesi
* Tasarım ve Montaj Kılavuzları Tercümesi
*Diğer her çeşit broşür - Katalog Tercümesi

language

Broşür- Katalog Tercüme fiyatı nasıl belirlenir?
Broşür- Katalog tercüme ücreti, çevirisi yapılacak belgenin içeriğine göre değişir. Broşür- Katalog tercüme fiyatını öğrenmek için, çevirisi yapılacak Broşürün & Kataloğun tamamını veya bir kısmını bana ulaştırırsanız, size detaylı fiyat teklifimizi sunabilirim.
İLETİŞİM


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.