İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
İstanbul Özel İngilizce Ders, İngilizce Özel Ders, İngilizce Kurs

ingilizce-ozel-ders YEMİNLİ TERCÜMANDAN İYİ SEVİYEDE İNGİLİZCE EĞİTİMİ!
Nasıl konuşmanız gerektiğini, dile her alanda tam anlamıyla nasıl hakim olmanız gerektiğini bilmeden salt ezberci bir zihniyet ile eğitim anlayışına son!
Noter Yetkili Yeminli Tercüman ve İngilizce öğretmeniyim. Üniversite öğrencileri, Avukat, Asker, Mühendis, Savcı ve Polis mesleklerindeki kişiler ile Özel sektörlerde yönetici konumundaki kişilere dersler verdim.

Tamamen kendi yöntemlerim ve programım dahilinde, hangi meslek grubuna mensup olursanız olun, Temelden başlayarak(elementary), en ileri seviyeye(advanced) gelecek şekilde İngilizce öğretiyorum!

Daha önce bir İngilizce eğitimi almış ancak bir şekilde başarısız olmuş olabilir veya bugüne kadar hiç İngilizce eğitimi almamış olabilirsiniz. İster daha önceden bir İngilizce eğitim almış olun, ister olmayın. Benimle birlikte çalışmaya başladığınızda hiç bilmiyormuş gibi sıfırdan öğrenmeye başlayacaksınız.

Bugüne kadar hiç bir yerde görmediğiniz ve muhtemelen de göremeyeceğiniz bir yöntemle İngilizce eğitimi alacaksınız.

Nasıl mı?

Salt ezberden ve klasik İngilizce öğretim metodlarından uzak, MATEMATİKSEL MANTIKLA ve FORMÜLİZE EDEREK, BULMACA ÇÖZER GİBİ, CÜMLE EZBERLEMEDEN, MANTIĞINI KAVRAYARAK, NEYİN NEREYE VE HANGİ AMAÇLA GELDİĞİNİ BİLEREK, BİLİÇLİ BİR ŞEKİLDE (yazılı & sözel) cümle kurabilecek, istediğiniz her şeyi rahatlıkla ifade ediyor ve ifade edileni anlıyor olabileceksiniz! Evet, Bu kadar da iddialı!

Ders İşleme Planı:

* Ders içereği Grammar(dil bilgisi) ağırlıklı olarak; Reading(okuma), Writing(yazma), Listening(dinleme) ve Speaking (konuşma) becerilerini kazandırma üzerinedir.

İki ayrı program mevcuttur:

1) Yoğun Program: (180 saat)
Toplam Eğitim süresi 180 saat'tir.

2) Hızlandırılmış Program: (70 saat)
Toplam Eğitim süresi 70 saat'tir.

* Dersler birer gün ara ile yapılacaktır.

Çalışma planı:

Derslerin işleneceği günler, tamamen ihtihayaca ve uygunluk durumlarına göre şekillenecektir.

* Derse devam zorunluluğu vardır. Her kursiyer için kişiye özel "İngilizce Özel Ders Defteri" tutuyorum. İngilizce Özel Ders Defteri içine, o günkü dersin sonunda kaç saat ders yaptığımızı gösterir çizelgeye karışılıklı imza atıyoruz. Bunun bir fotokopisi de kursiyer kendisinde kalıyor. Bunu yapmamızdaki amaç; ihtilaflara meydan vermemek için toplamda kaç saat ders alındığının karşılıklı olarak bilinmesidir.

SONUÇ:

1) Öğreneceğiniz Grammar (dilbilgisi) ile her türlü yazılı cümle kurulumunu rahatça yaparak, kolayca ve profesyonel bir İngilizce ile yazılı iletişim sağlayabileceksiniz. Profesyonel ve doğru bir İngilizce ile maillerinzi rahatça yazabileceksiniz, Profesyonel ve doğru bir İngilizce ile iş yazışmalarınızı yürütebileceksiniz, internet üzerindeki sosyal ortamlarda ve diğer insanlarla olan yazışmalarınızı profesyonel ve doğru bir İngilizce ile gerçekleştireceksiniz.Buna Writing becerisi denir.

2) Her türlü yazılı cümle kurulumu yapabilmeye paralel olarak, okuduğunuzu rahatça anlayabilecek yazılı cümleleri rahatça analiz ederek çeviri yapabileceksiniz. Buna Reading becerisi denir ve Writing becerisi ile bir bütündür.

3) Yukarıda anlattığım faktörlere ek olak, eğitim süresi boyunca sürekli İngilizce diyaloglarla konuşma halinde olacağımız için, eğitim sonunda her konuda doğru ve düzgün bir şekilde İngilizce konuşuyor olacaksınız! Buna da Speaking becerisi denir.

Gerçekçi olalım

Bir dili oluşturan faktörler; Writing, Reading, Speaking ve Listening'dir.
"İngilizce biliyorum" diyebilmek için, bu becerilerin hiçbirisi eksik olmamalıdır ve hepsine de tam hakimiyet sağlanmalıdır. Bu becerilerin tamamı birbiri ile bağlantılıdır ve ayrı tutulamazlar. Eğitim sonunda bu becerilerin tamına hakim olabileceksiniz.

Ancak;
Ülkemizde İngilizce eğitiminde bir sorun olan "İngilizce konuşma sorunu"nu eğitim sonunda tamamen olmasa da büyük oran da aşmış olacaksınz. İngilizce konuşmayı öğrenmiş olacaksınız.

"Tamamen olmasa da" dememdeki kasıt şudur; İngilizce konuşmak, ciddi anlamda zaman ve ne kadar pratik yaptığınız ile doğru orantılıdır. Eğitim sonunda iyi düzeyde konuşuyor olmanız ve İngilizceye hakim olmanız yine sizin elinizdedir.

Lütfen "garantisi var mı?" gibi sorularla bana gelmeyiniz. Ben beyaz eşya satmıyorum. Kişi, kendi kendisinin garantisidir. Ben, kaliteli bir İngilizce eğitimi verme garantisi sunuyorum. Benim vereceğim kaliteli İngilizce eğitimini sindirmek, sizin bu işe ne kadar ciddi baktığınıza bağldır. Bu işi ciddi bir şekilde öğrenmeye azim eden biri, benimle mutlaka başarıya ulaşır.
"Garantili İngilizce" sloganlarıyla pankart açan şarlatanlardan da sakınmanızı önemle tavsiye ediyorum. Dil öğrenimini hiçkimse garanti edemez. Garantiyi beyaz eşya satıcıları verir. Bu sloganlarla pankart açanlar da ticari kaygılarla böyle sloganlara yönelip, dil öğrenimine ihtiyacı olan kişileri ne yazıkki etkileme çabası içine girmektedirler. Niyetim kimseyi kötülemek değil, sadece bilgilendirmekten ibarettir.

Özetle;
Benim gösterdiğim şekilde hakkını vererek ders çalışmayan, ödev yapmayan bir kursiyer, umduğunu benden beklememelidir.

"Ben ders çalışmam, ödev de yapamam" diyenlerdenseniz, ne benim zamanımı çalın, ne de paranızı ve zamanınızı heba edin.

Sözlerim, bu işin ciddiyetinin farkında olanlar için değildir elbette.

ÜCRET:

Yoğun Program(180 saat) ücreti: 8.000 TL'dir.
Hızlandırılmış Program(70 saat) ücreti 4.000 TL'dir.

Lütfen, ücreti değerlendirirken bire bir özel İngilizce ders alacağınızı unutmayınız!

NOT: Bir dil kursunda sınıf içi toplu eğitimlerde 1 kurluk eğitim ücreti en az 2.000 TL'dir ve sadece 4 ay süren temel seviye 1. kur eğitimini grup eğitimi şeklinde alabilirsiniz. Ne var ki, 1 kur yaklaşık olarak 4 ay sürer ve tüm kurları(6 kur) aldığınızı düşünürsek, toplamda 1 yılı aşan bir zaman söz konusudur. 1 yılı aşan bu eğitimin toplam maliyeti de en az 10.000 TL civarındadır. Bu tür yerler olaya tamamen ticari bakarlar. Eğitim danışmanları kaydınızı alırlar, öğrenmişsiniz öğrenmemişsiniz inanın bunun bu ticari kurumlar için hiç bir önemi yoktur.

Burada tüm detaylarıyla her şeyi anlattım. İngilizce eğitimi alma konusunda tam olarak karar verdiğinizde benimle iletişime geçerbilirsiniz. Bunun haricinde; tüm detayları açıklamış olsam da, kafanıza takılan her türlü soruyu sormaktan da çekinmemenizi önemle rica ediyorum.


İLETİŞİM
İstanbul / Fındıkzade / FATİH

özel ingilizce ders,ingilizce ders,ingilizce kurs,özel ingilizce kurs,ingilizce eğitim,ingilizce öğretmen


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.