İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
İngilizce Hukuki Çeviri Hizmetleri-İngilizce Hukuki Tercümeler

Chart Hukuki tercümeler ileri derecede uzmanlaşma gerektirir; bu tür belgelerin dili kesindir, belirsizlik içeremez. Hukuki belgelerin çevirisinde oluşabilecek bir hata, önemli zararlara yol açabilir. Bundan dolayı, yılların deneyimi ve bilgi birikimim ile hukuk tercümelerinizi hatasız ve en kaliteli şekilde yapıyorum. Hatasız Hukuki Tercümeler Hukuk sektöründe dil inceliklerinin diğer sektörlere göre öne çıktığının bilincindeyim. Metnin içinde her bir görüş, argüman ve vurgunun tam olarak yansıtılması ve doğru tercüme edilmesi hukuk sektörü için hayati önem taşır. Bir yanlış kelime veya eksik virgül bile sözleşmeyi kullanışsız hale getireilie ve ihtilaflara yol açabilir. Hukuki belgelerinizin doğru olarak çevrilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hukuki Tercüme hizmeti verdiğim konular:
* Sözleşme Tercümeleri
* Beyanname Tercümeleri
* Vakeletname Tercümeleri
* Patent Başvuru Tercümeleri
* Hukuki yazışma Tercümeleri
* Yönetmelik Tercümeleri
* Senet Tercümeleri
* Kanun Maddeleri Tercümeleri
* AB Mevzuatı Tercümeleri
* Kontral Tercümeleri
* Genelge Tercümeleri
* Tapu Tercümeleri
* Vergi Evrakı Tercümeleri
* Vasiyetname Tercümeleri

Hukuki Tercüme fiyatı nasıl belirlenir?
Hukuki tercüme fiyatı çevirisi yapılacak belgenin içeriğine göre değişir. Hukuki tercüme fiyatını öğrenmek için, çevirisi yapılacak belgenizin tamamını veya bir kısmını bana ulaştırırsanız, size detaylı fiyat teklifi sunabilirim.
Çevirisi yapılacak belge ve dokümanlarınızı İLETİŞİM FORMU aracılığı ile bana gönderebilirsiniz.


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.