İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce Profesyonel bir Yeminli Tercüman olarak kaliteli ve hatasız çeviride çözüm ortağınız.
Hakkımda

pass_photo 1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım. Ben, diğer çeviri hizmeti sunan web sitelerinde göreceğiniz gibi kurumsal bir firma değilim. Tek başıma yasal ve profesyonel olarak Profesyonel Çeviri Hizmetleri sunan Yeminli Tercümanım ve hiçbir tercüme ofisine bağlı değilim. Gerek de yok.

Özel İngilizce dersleri de vermekteyim. İngilizce Eğitimlerim ile ilgili detayları İngilizce Özel Ders sayfasından, İngilizce Dil Eğitimi ile ilgili web sitemi de hepingilizce.com'dan inceleyebilirsiniz.

Size bu web sitesi ile, tercüman ile direkt olarak iletişime geçme imkanı sunuyorum. Diğer web sitelerinde tercüman ile direkt iletişime geçemezsiniz. Firma yetkilisi ile temasa geçer, alacağınız hizmet hakkında görüşürsünüz ve işinizi birlikte çalıştıkları tercümanlara yollarlar. Bu siteyi kurmaktaki amacım, profesyonel hizmet sunmada çözüm ortağınız olarak direkt olarak sizinle bire bir özel iletişim kurmaktır. Çeviride hataya yer yoktur. Dil, bir iletişim aracıdır. Söz konusu iletişim olunca, tek bir kelimenin bile anlamda büyük farklılıklara yol açacağının ve çeviride verilmek istenen mesajın farklı bir yere sapmasına neden olacağının bilincinde olarak, 10 yıllık profesyonel çeviri deneyimim ile sizlere hatasız bir çeviri deneyimi sunma garantisi veriyorum.

Çeviri kalitemi görmeniz açısından, yeminli çeviri örneklerimin yer aldığı sayfayı buradan incelemenizi tavsiye ediyorum.

İngilizce Yeminli Tercüman FIRAT BOYAN

İstek ve talepleriniz için:
İLETİŞİM


HAKKIMDA

Yeminli Tercüman Fırat Boyan.
1985 Alanya doğumluyum. 2008 yılından beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. 2004 yılından beri İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye Freelance Yeminli Tercümanım. İşlerinizi yürüttüğünüz sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri en iyi şekilde üretmek üzere bütün enerjimi sadece tek bir dilde, İNGİLİZCE'de, yoğunlaştırdım.
10 yıllık süre içerisinde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında binlerce sayfa yazılı tercüme yaptım ve çok büyük deneyimler kazandım. Çeviri hizmetleri konusunda kazandığım bu deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışını, çözüm ortağınız olarak sizinle paylaşmaya hazırım. Tek bir alanda değil, bir den çok alanda profesyonel çeviri hizmeti vermede uzmanım.

Devamı »

İLETİŞİM

Taleplerinizi iletişim formu aracılığıyla direkt olarak bana iletebilirsiniz.
İletilerinize cevap verebilmem için mutlaka gerçeli bir e-posta adresi girin. Gönderdiğiniz iletiler en kısa sürede cevaplanacaktır. Girdiğiniz bilgiler asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. İletilerinizi iletişim formu aracılığı ile direkt olarak iletebileceğiniz gibi, kendi e-posta sunucunuzu kullanarak da mail adresime iletebilirsiniz.İletişim Formu »


© 2021 - yeminlicevirmen.net | Tüm hakları saklıdır.